Italian - ItalyFrench (Fr)Espa?ol(Spanish Formal International)????Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)Russian (CIS)Lithuanian

PRAMONINIS POŽIŪRIS (NAMAI IŠ KLIJUOTOS MEDIENOS).

 

Šiandien naujų namų statybos technologijų dėka, atsirado galimybė ženkliai sumažinti medinių namų kainą.  Savikaina yra mažinama esant dviems tarpusavyje susijusioms sąlygoms:
Pirmoji sąlyga - tai klijuotos medienos naudojimas namų statybai. Be visų privalumų, kurie ne vieną kartą buvo paminėti (konstrukcijos atsparumas, geometrinių parametrų stabilumas, aukšta paviršiaus kokybė ir t.t.), klijuota mediena leidžia sumažinti namo savikainą naudojant pigias žemos kokybės žaliavas.
Antroji sąlyga – tai pramoninio, tai yra masinės gamybos būdo naudojimas statant namus, kur visos namo detalės gaminamos gamykloje, o statybos aikštelėje vykdomas tik konstrukcijos surinkimas. Toks medinių namų statybos organizavimas leidžia ne tik statyti namus pagal atskirus užsakymus, bet ir per trumpą laiką vykdyti miesto tipo rajonų statybas.

Skaityti daugiau...
 

TIK "ŠIMTINĖ" - vienas iš statybinių tašų tipų (95 x 125)

 

Mes rekomenduojame vieną statybinių tašų tipą (95 x 125) "šimtinė", standartinį perdengimo sijų tipą (420 x 110) ir gegnių stogui (50 x 210), visi iš pigių žemos kokybės žaliavų, tačiau iš klijuotos medienos (pušis arba eglė). Statybą sudaro modulinė, apimant visą technologinį ciklą, gamyba: nuo rąsto iki namo montavimo statybos aikštelėje. Toks požiūris į namo statybą ženkliai mažina jo savikainą. 95 x 125 mm tašo ("šimtinės") naudojimas statant ir montuojant namą turi daug privalumų.

Skaityti daugiau...
 

NAMAI IŠ KLIJUOTOS MEDIENOS – AKIVAIZDI NAUDA.

 

Naujų medienos apdirbimo technologijų dėka šiuolaikiniai mediniai namai ne tik nėra prastesni už plytinius, o kai kurių kriterijų atžvilgiu netgi geresni. Natūrali medienos struktūra suteikia namui nepakartojamą žavesį, taip pat reikėtų paminėti medienos ekologiškumą, tai yra būtent tai, kad mediena "kvėpuoja" (t.y. palaiko pastovų oro cirkuliavimą ir sukuria patalpoje palankų mikroklimatą). Tačiau svarbiausia yra tai, kad dabar tokie namai yra atsparūs ir ilgaamžiški, o taip pat lengvai statomi (nereikalauja didelio pamato ir t.t.).

Skaityti daugiau...